Школа 24, м. Тернопіль

Інтелектуальний КЛУБ Горизонт

youtube

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.10 [5 Голоса (ів)]

 

Шукаєте риму до слова?  

Я допоможу вам підібрати доречну рифму з допомогою деяких сайтів.

Чим корисні ці сайти?

Якщо ви молодий поет і у вас виникло натхнення, та ви не можете підібрати хорошу риму - ця стаття для вас. Іноді буває таке, що не вистачає уяви підібрати хорошу риму до слова. Сподіваюсь, сайти, що я представлю нижче вам допоможуть, адже вони можуть підібрати риму навіть до вигаданих слів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.88 [4 Голоса (ів)]

dpa lit1

 

-Звернення до випускників:

  Випускники закладів середньої освіти,які цього навчального року вивчають українську літературу у 2021 році проходитимуть державну підсумкову атестацію за тестами різної складності.Для спрощення підготовки до ДПА,радимо скористатись сайтом: 

Dovidka.biz.ua

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.88 [4 Голоса (ів)]

  https://languagetool.org/uk - це сервіс для перевірки тексту.

  Багато учнів часто мають писати тексти чи есе з української або ж англійської мови. Найчастіше вони не можуть попросити перевірити його батьків, бо вони можуть бути не обізнаними чи просто зайнятими. Їм допомогти може прийти сервіс LanguageTool.

 Звісно він не зробить текст ідеальним, але зріже гострі кути безграмотності.

 Усі помилки, що знайде сайт будуть підкреслено різними кольорами в залежності від помилки та допоможе їх виправити. 

Наприклад, якщо підкреслило жовтим — це означає, що у вас пропущених символів якщо ж нажати на виділене поле, то сервіс підкаже, що за знак ви пропустили. Якщо ж виділено червоним, то у вас орфографічна помилка тобто не правильно написане слово програма надасть правильний варіант і не один.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [4 Голоса (ів)]

  Я дам вам декілька порад, як витрати на розвязок домашнього завдання та розвязати з легкістю будь яке завдання.Також ви отримаєте хорошу оцінку і мама подарує вам щоколадку.Тому витратіть декілька хвилин для того, щоб прочитати дані поради. Вірте в себе і свої знання.

 1. Для прикладів найкраще використати «photo math, адже це програма, яка вирішує будь який приклад за лічені хвилини . Ви можете ввести завдання власноруч або сканувати . Також добре те, що у даній програмі є поетапне пояснення, як вирішується даний приклад.  

matematuka 3jpgmatematuka 4jpgmatematuka 5

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [4 Голоса (ів)]

 Що таке колаж?  

   Кола́ж —техніка створення картини шляхом застосування різних наклейок (фотографії, квитки, тканини, вирізки з газет і кольорового паперу і т.д.)   

  Техніка створення колажу полягає в приклеюванні чи прикріпленні будь-яким іншим способом (за допомогою скотчу, скріпок, степлера, пластиліну тощо) на основу найрізноманітніших вирізок (фотографій, зображень з журналів, газет, листівок, плакатів, слів, букв, символів) на визначену тему. Використання вирізок у колажу відбувається за рахунок вибору образів, їхньою просторовою організацією у визначеному порядку, наділення образів власними значеннями.         Фотоколаж - це вільне, довільне з'єднання, іноді навіть не взаємопов'язаних між собою, кількох стилів фотозображення в одній картинці або фотографії.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.40 [84 Голоса (ів)]

PrtScn  Створення скріншотів — одна з найчастіших завдань у багатьох користувачів: іноді, щоб із кимось поділитися зображенням достатньо посилання на нього, а іноді — для їх вставки в документ. Не всі знають, що в останньому випадку, створення скріншота можливо прямо з Microsoft Word з подальшою автоматичною вставкою в документ. Наступні способи створення скріншотів призначені для швидкого та зручного створення, редагування (нанести на нього позначки) та збереження знімків усього екрану, або його частини, активного вікна і його об’єктів.

При створенні скріншотів дуже важливо:

 - швидкість: два натискання і посилання на скріншот доступне в буфері обміну;

 - необхідні функції для редагування зображення: додати текст, підкреслити потрібну інформацію або приховати частину скріншота;

 - вивчити і використовувати гарячі клавіші;

 -  збереження кілька скріншотів в одному документі;

 - легке, інтуїтивно зрозуміле управління в програмі чи сервісі. 

0