Школа 24, м. Тернопіль

Інтелектуальний КЛУБ Горизонт

youtube

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.57 [110 Голоса (ів)]

Code.org1   Code.org — це середовище візуального об'єктно-орієнтованого програмування. Сервіс пропонує пройти цікаві короткі онлайн-уроки, що навчать основам програмування. Автори зазначають, що їх завдання здатні виконати люди незалежно від їх вікових категорій і здібностей. Середовищем програмування можна безкоштовно користуватися в режимі online на офіційному сайті. На Code.org наявні всі основні структури прогамування: слідування, повторення (цикли), розгалуження, а також можливість працювати із змінними, використовуючи різні типи даних: числові, символьні, логічні, графічні та аудіо. Є уроки та віджети для навчання шифрування, стиснення тексту та інших концепцій інформатики. Studio.code.org дає можливість аналізувати умову поставленої задачі, розв'язати її та побачити як це відбувається на практиці.

   Вправи створені в антуражі популярних мультфільмів, що робить навчання максимально захоплюючим. Навчання проходить в ігровій формі, але охоплює всі основні базові поняття мов програмування. Як і в Scratch, дітям не потрібно запам'ятовувати текстові конструкції для написання коду. Складання скриптів (алгоритмів) проводиться шляхом перетягування блоків з командами та іншими конструкціями в область коду. Якщо алгоритм виконано з помилкою, то з'явиться вікно з відповідним повідомленням. Виконувати завдання можна безліч разів.

   За допомоою ресурсу studio.code.org проводять Година коду, присвячена створенню алгоритмів для спілкування зі штучним інтелектом. У першу чергу Година коду спрямована на те, що навчати програмуванню дітей. Технології розвиваються дуже стрімко, і в майбутньому програмування буде таким же звичним, як знання української, англійської чи будь-якої іншої мови. На сайті розміщено безкоштовні підручники Години коду від різних розробників. Також доступні курси для чотирьох вікових груп: 4-6 років, 6+, 8-18 років, 10-18 років. До ініціативи Code.org долучаються біля 400 партнерів, зокрема такі корпорації як Microsoft, Apple, Amazon, платформа курсів Coursera.

Завдання

     Внизу сайта оберіть українську мову.

Переходимо по посиланню:  завдання для учнів 5-7 класів і виконуємо по порядку 9 етапів.

Завдання можна виконувати за допомогою телефона! 

0