Школа 24, м. Тернопіль

Інтелектуальний КЛУБ Горизонт

youtube

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.64 [108 Голоса (ів)]

learningapps1   LearningApps.org - онлайновий сервіс, який дозволяє створювати інтерактивні вправи. Їх можна використовувати в роботі з інтерактивною дошкою, або на будь-якому пристрої.

   LearningApps.org - це додаток для підтримки навчального процесу за допомогою інтерактивних модулів (додатків, вправ). Вправи на сайті подаються у зручному візуальному режимі сітки зображень, навівши на які вказівник миші можна побачити тип вправи та її рейтинг на сайті (залежить від кількості переглядів та оцінок користувачів). Колекція вправ – дозволяє створити колекцію інтерактивних вправ, та легко поділитись нею з іншими користувачами. У цю колекцію можна додавати як власні вправи, так і завдання із загальної бібліотеки ресурсів LearningApps.Org.

   Можна вставляти модулі в свій блог, сайт, організовуючи зручні робочі листи. А можна використовувати їх і в вигляді посилань, вставлених, скажімо, в ігрове поле на основі малюнків Google (малюємо поле, або вставляємо намальоване заздалегідь, додаємо картинки для вузлових станцій, створюємо на них гіперпосилання, що вказують на модулі LearningApps).

   Клацнути по кнопці "Створити Колекція вправ", перейдемо до форми шаблону, в якій уважно заповнити потрібні поля і, клацнувши по кнопці "Вибрати вправу" додати потрібні (додаємо із вже збережених у ваших папках чи просто у вашому "кабінеті"-акаунті вправ).

   Перевагами використання LearningApps є активізація навчальної діяльності учнів, підвищення мотивації до навчання; економія навчального часу; розвиток логічного мислення, пам’яті. Його використання у виховних заходах з інформатики дозволить формувати пізнавальний інтерес, інформаційну культуру, забезпечити високий рівень наочності,поступовості, спростити процес взаємодії між учнями та вчителем.

Завдання (5 клас)

>> Вправа 1. << >> Вправа 2. << >> Вправа 3. <<

>> Вправа 4. <<  >> Вправа 5. <<

>> Вправа 6. <<  >> Вправа 7. << >> Вправа 8. <<

>> Вправа 9. <<  >> Вправа 10. << >> Вправа 11. <<

>> Вправа 12. <<  >> Вправа 13. << >> Вправа 14. <<

 

Завдання (6 клас)

>> Вправа 1. << >> Вправа 2. <<

>> Вправа 3. <<  >> Вправа 4. << >> Вправа 5. <<

>> Вправа 6. <<  >> Вправа 7. << >> Вправа 8. <<

 

Завдання (7 клас)

>> Вправа 1. << >> Вправа 2. <<

>> Вправа 3. << >> Вправа 4. <<  >> Вправа 5. << >> Вправа 6. << 

>> Вправа 7. <<  >> Вправа 8. << >> Вправа 9. <<

Завдання (8 клас)

>> Вправа 1. <<  

 

 

Тест 

 

 

ВПРАВА 1

ВПРАВА 2

ВПРАВА 3

 

 

 

 

0