Школа 24, м. Тернопіль

Інтелектуальний КЛУБ Горизонт

youtube

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [4 Голоса (ів)]

  Я дам вам декілька порад, як витрати на розвязок домашнього завдання та розвязати з легкістю будь яке завдання.Також ви отримаєте хорошу оцінку і мама подарує вам щоколадку.Тому витратіть декілька хвилин для того, щоб прочитати дані поради. Вірте в себе і свої знання.

 1. Для прикладів найкраще використати «photo math, адже це програма, яка вирішує будь який приклад за лічені хвилини . Ви можете ввести завдання власноруч або сканувати . Також добре те, що у даній програмі є поетапне пояснення, як вирішується даний приклад.  

matematuka 3jpgmatematuka 4jpgmatematuka 5

2. MathsForTheYoungest/MathShpargalka/ На даному сайті є пояснення та короткі конспекти. Записані тільки основні формули і визначення.Особисто мене не один раз виручав даний сайт, адже перед контрольною чи самостійною зручно роздрукувати маленьку підказку і трошки скористуватися     matematuka 2matematuka 2matematuka 6pg

3. http://ua.onlinemschool.com/math/assistance/На даному сайті є детальне поетапне розв’язування задач та прикладів.    

4. https://studenthelp.com.ua/uk/reshenie-zadach На даному сайті ви можете ввести будь яку задачу чи приклад і вам його розв’яжуть ,але це платний сайт. Завдання переглядається до 15хв і до 2 годин вам приходить розв’язок. Ціна розв’язку 20 грн.    

5. Підручник з математики ЗНО А. Капіносова  Мені дуже подобається такий підручнику, адже там вказані основні формули та розв’язання. Також ви вже можете тренуватися робити завдання зі зно , це не мало важливо. У книзі міститься довідковий теоретичний матеріал, приклади розв'язків язання задач і вправ і завдання з усіх тем шкільного курсу математики. Завдання кожної тими складаються з чотирьох частин. Перша частина містить довідковий теоретичний матеріал і зразки розв'язків язання вправ. Друга частина -- тестові завдання із п'ятьма ятьма варіантами відповідей, з яких лише один правильний. Усі завдання розміщені у послідовності зростання складності. Третя частина містить завдання, які передбачають установлення відповідності між деякими математичними поняттями, позначеними   

matem 1

0