Школа 24, м. Тернопіль

Інтелектуальний КЛУБ Горизонт

youtube

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [22 Голоса (ів)]

   Леся Українка – душа українського народу. Жінка, яка на власному прикладі доказувала, що життя і боротьба йдуть пліч-о-пліч.

Горизонт ТВ

   Творчість Лесі Українки багата й різноманітна. ЇЇ поезія свідчить про велику любов до рідної землі, вболівання за долю свого народу. Цілі збірки українських пісень, казок, ігор зібрала поетеса, записала і передала нам у спадщину. Вже з перших років навчання у школі діти знайомляться з творчістю Лесі, проникають у її слова, вчаться мужності і відваги. Учнів захоплює життєва історія поетеси, сила духу цієї хворої жінки, її незламність. Леся Українка приваблює усіх як людина і поетеса своїм життєвим подвигом, своєю самовідданістю боротьбі за щастя українського народу, за його краще майбутнє, за його свободу та незалежність. 

Горизонт ТВ

   У цьому році виповнилося 148 річниця від дня народження поетеси. З цієї нагоди учнями 3-В класу Тернопільської ЗОШ  №24 було проведено свято «Наша поетеса - Леся Українка», на якому устами дітей звучало і живе, неповторне слово Лесі Українки. Глядачі почули багато поезій, які, хоч і написані багато років назад, досі знаходять живий відгук у наших серцях.  

Горизонт ТВ

Горизонт ТВ

0