Школа 24, м. Тернопіль

Інтелектуальний КЛУБ Горизонт

youtube

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]

Основні правила для підготовки до ЗНО

zno5

1. Облаштуйте робоче місце.

2. Тримайте поруч щось яскраве та приємне (зображення, сувеніри тощо), що підніме вам настрій.

3. Ретельно сплануйте підготовку.Організуйте роботу так, щоб вона співпадала з вашими періодами активності – вранці чи ввечері.

4. Спочатку беріть найважчий матеріал і працюйте над ним доти, доки не засвоїте.

5. Не забувайте відпочивати – робіть десятихвилинну перерву через кожні сорок хвилин роботи.

6. Тренуйтесь якомога частіше, використовуючи різноманітні зразки завдань.

7. Час на складання ЗНО обмежений, тому радимо користуватися секундоміром.

8. Аби не втратити наснаги, підбадьорюйте себе думкою, що ви цілком здатні отримати відмінний результат на ЗНО, якщо правильно підготуєтеся.

9. Не дозволяйте лінощам, тривогам чи другорядним інтересам відволікти вас від підготовки.

10. Вивчіть різні методи запам’ятовування та використовуйте ті, які підходять вам найкраще.

11. Обов’язково повторюйте пройдений матеріал, інакше засвоєна інформація просто вивітриться. Готуйтеся заздалегідь, не відкладаючи нічого на потім, тому що перед самим тестом визубрити нічого не вдасться.

12. Не працюйте в останню ніч перед ЗНО: від цього ви лише втомитесь і прийдете на тест у не найкращій формі. Натомість присвятіть вечір улюбленим справам і не засиджуйтеся допізна.

Поради від психолога

Зовнішнє незалежне оцінювання — це випробування для учасника, де враховуються не лише знання з даного предмету, а і володіння емоційним станом (вміння зберігати спокій) а відтак, впевненість у своїх силах. Адже, коли людина надмірно хвилюється, то вона не спроможна опанувати свій емоційний стан і, це може стати причиною того, що вона під час ЗНО повністю забуде вивчений матеріал.

zno4

Психогімнастика поєднує в собі техніку релаксації і аутогенне тренування, які допоможуть вам подолати відчуття страху та емоційного напруження перед ЗНО, що в свою чергу допоможе сконцентруватись та знаннях предмету.  Для початку пропоную вам опанувати метод  аутогенного тренування, який розробив Іоганн Генріх Шульц — німецький психіатр і психотерапевт.

Як боротися з прокрастинацією

Зрозуміло, що готуватися до ЗНО не дуже весело, ба гірше: перспектива того, що вам доведеться здавати серйозний тест, від якого, можливо, залежить ваше майбутнє, мимоволі лякає. Хочеться відволіктися на що завгодно: почитати книжку, подивитися телевізор, прокоментувати пост у Facebook, та навіть сходити за хлібом чи прибрати в кімнаті.

zno1

Не піддавайтеся спокусі. Справу треба довести до кінця, і чим більше ви затягуватимете, тим менше часу залишиться на якісну роботу. Водночас не варто перенапружуватися – організовуйте підготовку розумно, щоби все встигнути, але при цьому не знесилитися.

Дотримуйтеся плану занять – не зупиняйтеся, доки не засвоїте об’єм матеріалу, призначений на цей день. У більшості випадків слід готуватися самостійно, тому що під час занять із друзями більше часу зазвичай витрачається на розмови, ніж на навчання.  

Ресурси для підготовки до ЗНО

Курси:

Be smart

zno3

Be Smart - проект мрії: коли можна вчитися будь-де, безкоштовно та з результатом. Аби кожен учень країни міг підготуватися до ЗНО, Максим Степанов створив цю унікальну онлайн-платформу. І за 4 місяці - від 5 лютого до 22 травня - на ній зареєструвалося 50 тисяч випускників з усієї країни. Уявіть: кожен із них щоденно витрачав на онлайн-підготовку 5 годин. Це шалений результат, кого ми прагнули: щоб діти з усіх куточків України мали шанс скласти іспити та вчитися в кращих університетах. Серед усіх зареєстрованих Максим Степанов обрав трьох щасливчиків, яким виділив гранти на навчання.

ZNOUA

zno2

Наше завдання – зробити навчання цікавим, результативним і персоналізованим, підлаштованим під особливості та потреби кожного.

Платформа нового покоління Online.ZNO.UA відкрита як для випускників і школярів, так для батьків і вчителів. Зрештою, для будь-кого, кому потрібні хороші знання та вміння, закріплені практикою.

Змінивши підхід до отримання знань, ми змінюємо освіту в Україні!

Prometheus

zno6

Prometheus засновано 2014 року. Проект невпинно розвивається та зростає, збільшує кількість доступних курсів та впроваджує новітні навчальні методи для всіх. Наша мета – революція в освіті в Україні. Разом із провідними закладами вищої освіти ми впроваджуємо технологію змішаного навчання та робимо все для розвитку нашої держави! Ми працюємо щогодини, аби ви відчували зміни щодня.

Ютуб канали:

ZNOUA

Розміщені на каналі відеоуроки стосуються насамперед історії України, англійської мови, української мови та літератури. Однак тут є відеолекції також з інших предметів.

Підготовка до ЗНО

На цьому YouTube-каналі можна знайти відеоуроки з різних дисциплін. Чимало відеоконспектів приділяється підготовці до ЗНО з англійської мови, української літератури, історії України. Be Smart Цей проект пропонує допомогу з підготовки до ЗНО онлайн. Йдеться про різні предмети: українську мову і літературу, історію України, математику, біологію та англійську мову.

EdEra

Студія онлайн-освіти Educational Era пропонує курси з підготовки до ЗНО. Так, в окремій рубриці "Готуйся до ЗНО з EdEra" є відеоуроки з української мови та літератури, історії, математики, біології та англійської мови.

На всі двісті

Готуватися до складання тестів допомагає викладач Анна Огойко. Йдеться саме відеоуроки з української мови. Лекції розбиті на декілька рубрик, а саме – "Типові помилки у творах ЗНО", "5 найпроблемніших завдань ЗНО (і як їх робити!)", "Найтиповіші завдання ЗНО", "Проблемні питання української мови".

ТЕСТ

0