Школа 24, м. Тернопіль

Інтелектуальний КЛУБ Горизонт

youtube

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.67 [3 Голоса (ів)]

  Під час підготовки до шкільного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») - 2020 у Тернопільсікій ЗОШ №24 відбувся майстер- клас з надання першої медичної допомоги для учнів 5-7 класів. Провели цей тренінг представники Червоного Хреста.med dop3

  Хлопці розповдали учням про те,  як правильно надавати допомогу постраждалому і яких правил потрібно дотримуватись. Перед практичними завданнями представники Червоного Хреста запитували дітей, як правильно діяти у різних ситуаціях. Обговорили і пояснили не правильні варіанти відповідей.

  На манекені та учнях, учасники Червоного Хреста показали правильну послідовність усіх дій при наданні першої допомоги.  Були розглянуті випадки втрати свідомості і зупинки дихання.  Діти із захопленням дивились і запамятовували усе, що їм показували. 

  Представники Червоного Хреста дали змогу кожному бажаючому спробувати відчути себе у ситуації рятуючи життя людині, таким чином діти навчилися правильної поведінки і правильних дій, у ситуаціях коли життя людини залежить від їхньої допомоги.

  Усі знання учні застосували на шкільному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») - 2020

med dop2med dop2med dop2

med dop2med dop2

0